Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

СТАТУТ ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА 2012

Переглядів: 22142 Коментарів: 0
загрузка...

 

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Повна назва підприємства – ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «______________» скорочена назва підприємства – ПП «_______________» в подальшому «Підприємство». Підприємство створено відповідно до рішення засновників та чинного законодавства України.

1.2. Місцезнаходженням підприємства Україна, ________________ область, ________________ район, м. ____________, вул. ____________________________.

1.3. Засновником та власником підприємства є громадянин України _____________________________ (в подальшому “Засновник»), ________ року народження, паспорт серія АА №_________, виданий _________________ РВ УМВС України у ________________ області ____________ р., який проживає м. _______________, _______________ району ____________ області.

1.4. Підприємство створюється на приватній власності Засновника. У відповідності до чинного законодавства України. Підприємство створюється для самостійної ініціативи, систематичної, на власний ризик, діяльності по виконанню робіт, наданню послуг та заняття торгівлею з метою одержання прибутку, на підставі принципу вільного вибору діяльності.

 

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ 2018 РОКУ 

 

СКАЧАТЬ: ctatut-privatnogo-pdpriyemstva-nova-redakcya.doc [99 Kb] (cкачиваний: 3819) 

загрузка...

Категорія: Бізнес-планX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин