Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

21 день - навчальний інтернет-проект

Переглядів: 1855 Коментарів: 0
загрузка...
21 день - навчальний інтернет-проект«21 день» являє собою навчальний інтернет-проект, завдяки якому всього за 21 день можна придбати нове вміння, освоїти цікавий навик. Завдяки даній освітній платформі кожен може стати як учнем, так і вчителем, розмістивши свій власний тренінг.

На цьому сайті розміщено відео-курси, що складаються з 21 уроку кожен. Уроки довжиною від півгодини до години дозволяють оволодіти обраними навичками, навчання проходить індивідуально. Відео оптимізовано для відтворення на мобільних пристроях. Для того, щоб замовити тренінг, потрібно зареєструватися на сайті. Тут розміщені уроки малювання, фотографії, танців, курси для бажаючих схуднути і поліпшити фігуру, для тих, хто хоче навчитися професійно робити ремонт і т. д.

Курси є платними. Оплатити їх можна різними способами: за допомогою банківської карти, через переклад або електронний платіж.

До співпраці запрошуються вчителі, тренери і всі ті, хто вміє робити професійно і якісно і хоче поділитися своїм умінням. Співробітники сервісу допоможуть записати і розмістити тренінг на сайті. Після того, як відео-курс з'явиться на сторінках ресурсу, його автор буде отримувати певний відсоток з кожного продажу.

Проект «21 день» існує з лютого 2018 року. Не так давно він отримав значні інвестиції від фонду Turbo Ventures. На сьогоднішній день на сайті розміщено 14 тренінгів, якими скористалися вже близько 500 чоловік. Сторінки сервісу «21 день» є в багатьох популярних соціальних мережах: Вконтакте, Facebook, Twitter.

Сайт: 21den.ru
загрузка...

Категорія: Ідеї для бізнесуX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин