Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Сучасний бізнес України

Переглядів: 3484 Коментарів: 0
загрузка...

Сучасний бізнес України розвивається настільки динамічно, що бізнесмени не встигають стежити за усіма діловими подіями і процесами, що відбуваються в нашій країні. Постійно змінюється законодавство: вносяться поправки, доповнюються існуючі статті, норми Закону застарівають і замінюються актуальнішими.

Ціни на послуги у 2018 році   

Для того, щоб ділова людина постійно була в курсі подій, підприємству необхідно наймати і утримувати цілий штат дорогих фахівців. Адже оптимізація податків, ведення бухгалтерського обліку або професійний пошук співробітників – дуже важливий чинник успішної діяльності компанії.

Наша компанія пропонує своїм клієнтам такі види послуг: професійне обслуговування у сфері управління фінансами, фінансові послуги, фінансовий менеджмент, ліквідація підприємства, консалтинг центр, бухгалтерське обслуговування, фінансова і бухгалтерська консультація  та маркетингові дослідження. Ми пропонуємо упевненість, надійність і стабільність в діяльності Вашого бізнесу.


У нашій компетенції:

Фінансовий консалтинг.

Вирішимо Ваші завдання та розробимо ефективні засоби у сфері управління фінансами і покращення фінансово-економічної діяльності. Налагодимо та супроводимо фінансовий менеджмент компанії. Проведена оцінка бізнесу покаже можливість залучення інвестицій. Розробимо індивідуальну стратегію залучення коштів для фінансування бізнесу. Знайдемо у Вашому бізнесі додаткові джерела фінансування та запропонуємо шляхи підвищення прибутковості.


Маркетинговий консалтинг

Проведемо необхідні Вам маркетингові дослідження ринку. Оцінимо перспективи бізнесу. Розробка бізнес-плану підприємства є одним з найважливіших факторів розвитку компанії, тому займатися цим повинні лише фахівці. Займемося розробкою маркетингової стратегії бізнесу, створенням  програми покращення лояльності клієнтів, розробкою нової концепції брендів.

 

Для здійснення підприємницької діяльності згідно з чинним законодавством України, як для індивідуального підприємця, так і юридичної особи є їх обов'язкова державна реєстрація юридичних осіб в спеціально уповноваженому органі. Незважаючи на те, що з кожним роком здійснюються спроби спростити процес реєстрації і навіть поява, так званої, системи «єдиного вікна», яку закріпив новий Закон, реєстрація підприємства власними силами, не маючи юридичної освіти і відповідного досвіду, достатньо проблематична, а іноді й неможлива.

  

Податковий консалтинг.

Мінімізація податків як метод збільшення оборотних фондів підприємства і підвищення його продуктивності стає усе більш популярним в Україні. Консалтингові послуги в цьому напрямі ми надаємо, виходячи з власного досвіду і сучасних законодавчих актів.


Бухгалтерське обслуговування.

Правильна бухгалтерська звітність, і ведення бухгалтерського обліку – запорука  стабільності в діяльності підприємства і відсутності неприємностей з боку аудиторських органів. Індивідуальний підхід, досвідчені фахівці і стабільні ділові стосунки – наш «рецепт» успіху.


Фінансові та бухгалтерські консультації

Консультації фахівців з конкретних питань в області законодавства, застосування на практиці питань бухгалтерського обліку і оподаткування, представлені у формі «питання - відповідь» і обгрунтовані посиланнями на нормативно - правові документи.

 

 

Ліквідація підприємства дуже складний і тривалий процес. При цьому, далеко не кожна компанія на ринку здатна якісно надавати подібні послуги.

Наша компанія має достатній досвід надання послуг такі як ліквідація підприємства і здатна запропонувати клієнтам найбільш оптимальний варіант вирішення питання, враховуючи всі особливості ситуації, що склалася.

  

Світ створений для того, щоб люди у ньому постійно вдосконалювалися. Теж саме можна сказати і про підприємства. Наша Компанія – Ваш вірний консультант на шляху до вдосконалення у бізнесі.

 

 

загрузка...
X
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин