Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Нацрада реформ обговорить підготовку до безвізового режиму з ЄС

Переглядів: 813 Коментарів: 0
загрузка...
Нацрада реформ обговорить підготовку до безвізового режиму з ЄСПрезидент України Петро Порошенко повідомив, що наступного тижня має намір зустрітися з лідерами парламентських фракцій, а також провести засідання Національної ради реформ для обговорення ситуації щодо виконання Києвом завдань на шляху досягнення безвізового режиму з Євросоюзом.

«Подивіться, що зараз відбувається. Я впевнений у тому, що наступного тижня є необхідність і зустрітися з керівниками парламентських фракцій, і провести Нацраду реформ із питань імплементації всіх необхідних змін», – сказав він в інтерв’ю українським телеканалам.

Президент нагадав, що останній саміт Україна – ЄС чітко визначив, що політичні перешкоди на шляху надання Україні безвізового режиму з ЄС знято й залишилися технічні завдання.

«З одного боку – уряд подав необхідні законопроекти та не має консенсусу в парламенті. Адже частина речей, які не стосуються безвізового режиму, є в цих законопроектах, і потрібно негайно знайти цей компроміс. І я сподіваюся, що парламент нарешті здійснить цей крок і проголосує всі необхідні закони для безвізового режиму», – сказав Порошенко.

Крім того, за словами, президента, потрібно виконати всі завдання, які перебувають поза компетенцією парламенту, включно з питанням боротьби з корупцією.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин