Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Німеччина виділить Україні 136 млн євро в 2015-2016

Переглядів: 681 Коментарів: 0
загрузка...
Німеччина виділить Україні 136 млн євро в 2018-2016Україна і Німеччина домовилися про виділення Україні 136 млн євро в 2018-2016 роках.

Відповідний протокол переговорів про співробітництво між урядами України та Німеччини був підписаний в середу.

Від української сторони протокол підписав міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус, а від німецької сторони протокол був підписаний директором департаменту двостороннього співробітництва і соціального розвитку Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини Андреасом Гісом.

За словами заступника міністра економічного розвитку і торгівлі Максима Нефедова, ця допомога складається з двох частин: 48 млн євро – це фінансова підтримка у вигляді грантів та 88 млн євро – кредитні кошти, які будуть виділятися через банк KfW (Німецький державний банк Kreditanstalt fur Wiederaufbau) під процентну ставку.

“Відсоток залежить від конкретного проекту, але в кожному разі, це ставки в 7-8 разів менше ставок комерційних банків”, – додав Нефьодов.

Він підкреслив, що дані кошти виділяються на реалізацію більше 20 проектів, найбільшим з яких є проект з будівництва житла для вимушених переселенців.

Як повідомляло агентство, Німеччина має намір виділити 14,45 млн євро в 2016-2018 роках на реалізацію проекту з покращення сфери медицини в Харківській, Дніпропетровській і Запорізькій областях.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин