Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Кабмін пропонує Раді спростити приватизацію об'єктів незавершеного будівництва

Переглядів: 727 Коментарів: 0
загрузка...
Кабмін пропонує Раді спростити приватизацію об'єктів незавершеного будівництваКабінет міністрів України пропонує Верховній Раді спростити механізм приватизації об’єктів незавершеного будівництва та забезпечити надходження коштів до державного бюджету.

Про це йдеться у відповідному урядовому проекті закону № 3431, зареєстрованому в парламенті сьогодні.

Відповідно до законопроекту, об’єкт незавершеного будівництва, який пропонується до продажу під розбирання, може пропонуватися до продажу без земельної ділянки на підставі результатів вивчення попиту за рішенням державного органу приватизації.

Проектом закону передбачається, що право власності на об’єкт незавершеного будівництва виникає у покупця з моменту держреєстрації такого права за умови сплати ним у повному обсязі ціни продажу об’єкта приватизації.

У разі продажу окремо від зазначеного об’єкта будматеріалів, які розміщуються на будівельному майданчику цього будівництва, або невстановленого устаткування, придбаного для функціонування об’єкта після завершення будівництва, право власності на зазначене майно виникає у покупця з моменту сплати ним у повному обсязі ціни продажу такого майна.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин