Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Парасюк пропонує Раді обмежити право страховиків на подачу регресного ризику по ОСЦВ

Переглядів: 1005 Коментарів: 0
загрузка...
Парасюк пропонує Раді обмежити право страховиків на подачу регресного ризику по ОСЦВДепутат Верховної Ради Володимир Парасюк (позафракційний) пропонує парламенту обмежити право страховиків на подачу регресного ризику по обов’язковому страхуванню цивільно-правової відповідальності власників наземного транспорту (ОСЦВ).

Про це йдеться в законопроекті №3443, зареєстрованому в Раді 10 листопада.

На даний момент, законодавством обумовлено право страховика на пред’явлення регресного позову тим, що він не був належним чином повідомлений про ДТП, що створює істотний дисбаланс між правами сторін договору обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності.

За чинною редакцією закону “Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів” на страхувальника фактично покладається відповідальність за дії, які самі по собі не загрожують нанесенням шкоди страховику.

У зв’язку з цим законопроектом пропонується звузити підстави для подання регресного позову страховиком по ОСЦВ.

Документам пропонується надати страховику право на пред’явлення регресивного позову у разі неправильного повідомлення про ДТП, яке було оформлено без співробітників Міністерства внутрішніх справ.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин