Популярні новини

Сьогодні Дата   

Нацбанк пропонує розширити можливості використання електронних грошей

Переглядів: 471 Коментарів: 0
загрузка...
Розроблено проект Постанови, який передбачає надання права користувачам-фізособам отримувати від нерезидентів електронні гроші, випущені емітентом-нерезидентом

Нацбанк пропонує розширити можливості використання електронних грошейОдним із напрямів діяльності Національного банку в рамках виконання Комплексної програми розвитку фінансового сектору України до 2020 року є забезпечення подальшого розвитку роздрібних безготівкових платежів із використанням електронних платіжних засобів, зокрема шляхом забезпечення доступу до ринку міжнародних систем інтернет-розрахунків.

У зв’язку з цим є необхідність створення законодавчих передумов для доступу фізичних осіб до ринку міжнародних систем інтернет-розрахунків.

З огляду на це, Правління Нацбанку розробило та оприлюднило проект Постанови "Про внесення зміни до Положення про електронні гроші в Україні", який передбачає надання права користувачам – фізичним особам отримувати від нерезидентів електронні гроші, випущені емітентом-нерезидентом.

Дія регуляторного акта поширюватиметься на фізичних осіб, які мають намір отримувати електронні гроші, випущені емітентами-нерезидентами, з використанням міжнародних систем інтернет-розрахунків, що внесені до Реєстру платіжних систем.

Зауваження та пропозиції до Проекту постанови приймаються до 20 грудня 2018 року на поштову та електронну адреси Національного банку України.
Поштова адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9, Департамент платіжних систем.
Електронна адреса: 25PLAS@U0H0, Nina.Syvashenko@bank.gov.ua.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин