Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Перевірка на "мертві душі": Яресько пропонує перейти на адресну соціальну допомогу

Переглядів: 551 Коментарів: 0
загрузка...
Перевірка на "мертві душі": Яресько пропонує перейти на адресну соціальну допомогуМіністр фінансів України вважає одним із пріоритетів роботи уряду та Міністерства фінансів удосконалення системи соціального забезпечення України та перехід на адресний принцип надання соціальної допомоги.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Мінфіну.

«Ми піднімаємо соціальні стандарти і збільшуємо пенсії, щоб підтримати добробут і платоспроможність громадян. Але водночас ми хочемо зробити систему соціального забезпечення більш справедливою і ефективною, – цитує прес-служба міністра фінансів Наталю Яресько. – Для цього необхідно провести докорінні зміни у підходах до соціальної допомоги, перейти на адресні виплати допомоги, а також верифікувати систему одержувачів пенсій та соціальної допомоги. Це підвищить ефективність використання бюджетних коштів та сприятиме досягненню справедливості та прозорості в системі соціальних виплат ».

Раніше міністр зазначила, що аудит та верифікація соціальних виплат і їх отримувачів стане перевіркою для виявлення зловживань, «мертвих душ» і невідповідності критеріям отримання соціальної допомоги.

Такий аудит дозволить заощадити на витратах держбюджету 5 млрд грн, при цьому соціальна підтримка буде надаватиметься тільки тим особам, які реально її потребують, для чого міністерство планує перейти на систему адресних виплат соціальної допомоги.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин