Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Пивоварський розповів про адекватну зарплату

Переглядів: 634 Коментарів: 0
загрузка...
Пивоварський розповів про адекватну зарплатуЗарплата керівника співробітників міністерств повинна становити не менше тисячі євро на місяць. Про це в ефірі телеканалу ICTV заявив міністр інфраструктури Андрій Пивоварський.

“Враховуючи ті ризики, які ми зараз маємо, це мають бути тисячі євро на місяць. Люди повинні жити роботою, займатися роботою і не думати про те, що їм хтось зараз щось принесе, і як їх діти будуть вечеряти”, – заявив він.

На думку міністра, такий рівень зарплат в міністерствах можливий у випадку допомоги міжнародних донорів, “як це робилося в усьому світі, в інших країнах перехідного періоду”.

Також Пивоварський додав, що однією з умов його призначення на посаду міністра було забезпечення високої зарплати менеджерів, які ним залучаються, а його зарплата становить трохи більше 6 тис. гривень на місяць.

Як відомо, раніше Пивоварський заявив, що не буде працювати в уряді в наступному році. За його словами, важливим моментом у Міністерства інфраструктури є “питання справедливої ​​оплати (праці) бюрократів”.

“Дуже важко керувати індустрією, де оборот майже 100 млрд гривень, де півмільйона людей, нести величезну відповідальність – дуже важко це робити з 6000 гривень. Дуже важко мотивувати людей нових приходити з ринку на 5,4 тисячі гривень – це середня зарплата по міністерству. Це найнижча середня зарплата серед всього Кабінету міністрів”, – заявляв він.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин