Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Один з найбільших світових виробників залізничної техніки цікавиться українським ринком

Переглядів: 351 Коментарів: 0
загрузка...
Один з найбільших світових виробників залізничної техніки цікавиться українським ринкомОдин з найбільших світових виробників залізничної техніки канадська компанія Bombardier розглядає можливість співпраці з машинобудівними підприємствами Львівської області.

Про це йшлося 15 грудня під час зустрічі голови Львівської облдержадміністрації (ОДА) Олега Синютки з послом Канади в Україні Романом Ващуком, передає прес-служба ОДА.

За словами Романа Ващука, канадська компанія шукає партнерів серед українських підприємств. У фокус уваги Bombardier потрапили корпорація “Електрон” і Львівський локомотиворемонтний завод.

21 вересня міністр інфраструктури Андрій Пивоварський також повідомляв про інтерес канадської компанії до України. “Я зустрічався з компанією Bombardier, з якою обговорювали потенційний питання їх заходу в Україну”, – зазначив тоді міністр.

Концерн Bombardier спеціалізується на виробництві літаків і залізничної техніки, у тому числі трамваїв. Штаб-квартира холдингу знаходиться в Монреалі (Канада), а головний офіс дочірньої компанії з виробництва залізничної техніки Bombardier Transportation – в Берліні (Німеччина).
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин