Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Пивоварський розповів, коли і за рахунок чого в Україні можуть з'явитися якісні дороги

Переглядів: 504 Коментарів: 0
загрузка...
Пивоварський розповів, коли і за рахунок чого в Україні можуть з'явитися якісні дорогиЯкщо Верховна Рада прийме тематичний законопроект, якісні дороги можуть з’явитися в Україні вже через п’ять років.

Про це заявив міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, який днями подав у відставку.

“Якщо буде прийнятий закон про цільовий дорожній фонд, через п’ять років якість наших доріг можна вивести на середньоєвропейську”, – зазначив міністр, відповідаючи на питання про доцільність введення плати за перевантаження транспорту, яка входила в плани міністерства. (Через схожу ініціативу в Росії зараз страйкують далекобійники – ред.).

“Не плутайте плату за перевантаження з платою за проїзд. Це різні речі! У Росії пропонують ввести плату на проїзд всьому вантажному транспорту, не важливо – з перевантаженням він їде чи ні. Ми прийдемо до плати за проїзд вантажного транспорту, в якийсь момент в житті України – через 2 роки, через 3-5 … Після того, як буде побудована якісна мережа сучасних доріг “, – резюмував Пивоварський.

Відзначимо, раніше, за словами міністра інфраструктури Андрія Пивоварського, якщо проводити прозорий конкурс серед підрядників, то на один кілометр дороги європейської якості України потрібно витратити $ 250-300 тисяч. За його словами, враховуючи протяжність українських доріг, Україні необхідно в рік 25-30 млрд грн для їх обслуговування.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин