Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Україна і Туреччина домовилися інтенсифікувати переговори щодо ЗВТ

Переглядів: 396 Коментарів: 0
загрузка...
Україна і Туреччина домовилися інтенсифікувати переговори щодо ЗВТУкраїна і Туреччина домовилися про інтенсифікацію переговорів щодо ЗВТ,наступний їх раунд пройде в Туреччині на початку 2016 року.

Про це в своєму Facebook написала торговий представник України Наталія Микольська за результатами зустрічі з делегацією Туреччини.

За її словами, наразі стосунки між Україною і Туреччиною переживають перезавантаження.

“Перезавантаження було лейтмотивом нашої зустрічі і це видно на фото. Зустріч тривала майже вдвічі більше запланованого часу. Обговорили дуже багато питань від збільшення експорту металопрокату і зернових/олійних до співпраці у сфері “мильних опер”, – зазначила вона.

Сторони, зокрема, домовилися “інтенсифікувати переговорний процес щодо укладення ЗВТ – наступний раунд в Туреччині на початку 2016 року”.

Крім того Україна і Туреччина домовилися провести торговельну місію з представниками бізнесу міністра економіки і міністра аграрної політики в столицю і регіони; утримуватись, по можливості, від застосування обмежувальних заходів;пропрацювати на експертному рівні пропозиції щодо збільшення товарообігу та інвестиційних проектів в аграрній галузі, авіабудуванні, IT.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин