Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Розенко розповів, на скільки планується збільшення соцвиплат в наступному році

Переглядів: 799 Коментарів: 0
загрузка...
Розенко розповів, на скільки планується збільшення соцвиплат в наступному роціМіністр соціальної політики Павло Розенко прогнозує збільшення соціальних виплат в 2016 році не менше ніж на 12,5%.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби міністерства.

“Ми плануємо, що наступного року мінімальні соціальні виплати зростуть приблизно на 12,5%”, – сказав Розенко.

Він нагадав, що в 2016 році Кабінет Міністрів у проекті державного бюджету на 2016 рік передбачив підвищення мінімальних соціальних стандартів двічі протягом року – у травні і в грудні.

Коментуючи підвищення з 1 грудня урядом посадових окладів для працівників бюджетної сфери та всіх категорій державних службовців на 25%, він зазначив, що оклади держслужбовців не підвищувалися з 2008 року, що призвело до того, що деякі їх них були нижче прожиткового мінімуму.

Нагадаємо, Кабмін 11 грудня вніс до Верховної Ради доопрацьований проект держбюджету-2016, заснований на прогнозі зростання ВВП 2% при інфляції 12% в 2016 році.

Науково-експертне управління Ради вважає надмірно оптимістичним макропрогноз Кабміну при розробці держбюджету-2016 і вважає, що держбюджет-2016 не враховує знецінення доходів і заощаджень громадян через високу інфляцію.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин