Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Податковий комітет рекомендує Раді змінити порядок стягування податків на старі автомобілі

Переглядів: 478 Коментарів: 0
загрузка...
Податковий комітет рекомендує Раді змінити порядок стягування податків на старі автомобіліКомітет податкової та митної політики Верховної Ради рекомендує парламенту прийняти за основу та в цілому законопроект №3046, що змінює порядок справляння податків на старі автомобілі.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Ради.

“Комітет з питань податкової та митної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому проект закону “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних товарів”, – сказано в повідомленні.

Комітет вважає, що прийняття законопроекту сприятиме вдосконаленню процедури та підвищення ефективності системи оподаткування на ринку вживаних товарів, створить умови для нормального повноцінного функціонування загальноприйнятою у світових країнах програми “trade-in” на базі офіційних дилерських підприємств та забезпечить додаткові доходи підприємств в умовах кризи.

Нагадаємо, 16 депутатів пропонують Раді змінити порядок стягування податків на старі автомобілі.

Документ припускає обкладання податком на додану вартість комісії дилера, що приймає на продаж старий автомобіль, тоді як в даний час ПДВ нараховується тільки на комісію при викупі автосалоном машини у фізособи.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин