Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Життя по картці: Мін'юст хоче зробити українцям ID-картки на будь-який випадок

Переглядів: 582 Коментарів: 0
загрузка...
Життя по картці: Мін'юст хоче зробити українцям ID-картки на будь-який випадокВ Міністерстві юстиції сподіваються, що ID-картки українців міститимуть електронний підпис.

Про це заявив заступник міністра юстиції України Гія Гецадзе.

“Цифровий підпис – найкращий захист. Мін’юст уже видає електронні підписи. Сподіваюся, що після завершення реформи цивільного реєстру і наші громадяни матимуть ID-картки замість паспортів, то там буде електронний цифровий підпис. Тоді це буде документ, який громадяни зможуть показувати не лише як документ, але і будуть голосувати, відкривати бізнес, підписувати різні фінансові документи”, – сказав Гецадзе.

Він додав, що електронний підпис особливо важливий для впровадження електронної системи голосування на виборах.

“Що стосується виборів, то я слухав наших агітаторів з різних фракцій, які висловлювали невдоволення з приводу низької явки. Повинні пропонувати громадянам поліпшення умов для голосування. Наприклад, молодь не любить стояти в чергах. Ми як держава маємо забезпечити громадянам повний сервіс, в тому числі й через можливість електронного голосування з будь-якого місця за допомогою технічних засобів”, – сказав Гецадзе.

Нагадаємо, з 1 січня 2016 року в Україні почнеться впровадження нової національної системи ідентифікації громадян на основі електронної бази даних і видача нових паспортів громадянина України у вигляді пластикової картки. Поступова заміна паспортів-книжечок на ID-картки відбуватиметься протягом найближчих 5 років.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин