Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Україна і НАТО підписали "дорожню карту"

Переглядів: 669 Коментарів: 0
загрузка...
Україна і НАТО підписали "дорожню карту"Україна і НАТО підписали “дорожню карту” оборонно-технічного співробітництва, повідомляє прес-служба РНБО України.

“В рамках візиту президента України до штаб-квартиру Альянсу було підписано” дорожню карту “Україна – НАТО з оборонно-технічного співробітництва”, – сказано в повідомленні.

Згідно з інформацією, документ підписали перший заступник секретаря РНБО України Олег Гладковський і заступник генсека НАТО з оборонних інвестицій Патрік Оруакс.

“Підписання” дорожньої карти “є логічним продовженням багаторічної кооперації в цій сфері та спрямоване на розвиток практичних аспектів реалізації пріоритетів, визначених у спільній заяві щодо посилення оборонно-технічного співробітництва України з НАТО, яка була підписана 22 вересня 2018 в рамках візиту генсека НАТО в Україна “, – сказано в повідомленні РНБО.

Документ визначає основні заходи співробітництва в інтересах розвитку можливостей України у сфері озброєнь і військової техніки, досягнення взаємосумісності із силами НАТО в цій сфері, а також надання допомоги Україні по переходу на технічні стандарти Альянсу.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин