Популярні новини



загрузка...
Сьогодні Дата   

Заповнюємо заяву про застосування "спрощенки" у разі діяльності у заздалегідь не визначених місцях

Переглядів: 386 Коментарів: 0
загрузка...
Заповнюємо заяву про застосування "спрощенки" у разі діяльності у заздалегідь не визначених місцяхЩо зазначається у рядку 7 заяви про застосування спрощеної системи оподаткування, якщо підприємець здійснює діяльність у заздалегідь не визначених місцях (торгівля на виставках, ринках тощо)? Роз'яснює ДФС


ДФС в Івано-Франківській області зазначила, що підприємець, який самостійно виявив бажання здійснювати діяльність на спрощеній системі оподаткування повинна дотримуватись вимог ст. 298 ПКУ та зазначати в заяві про застосування спрощеної системи оподаткування обов’язкові відомості, у тому числі «Місце провадження господарської діяльності».
У разі здійснення діяльності у заздалегідь не визначених місцях (торгівля на виставках, ринках тощо) підприємець - платник єдиного податку у рядку 7 «Місце провадження господарської діяльності» заяви зазначає: «Торгівля на ринках України» та/або «Торгівля на виставках України», інше.
У разі зміни місця провадження господарської діяльності (наприклад, у заяві зазначено «Торгівля на ринках України», а підприємець - платник єдиного податку планує здійснювати діяльність на виставках) платники єдиного податку першої і другої груп подать заяву не пізніше 20 числа місяця, наступного за місяцем, у якому відбудуться такі зміни, та зазначають місце провадження господарської діяльності - «Торгівля на виставках України».
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: Новини



X
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин