Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Телефонні шахраї вигадали нові схеми виманювання грошей з банківських карток

Переглядів: 450 Коментарів: 0
загрузка...
Телефонні шахраї вигадали нові схеми виманювання грошей з банківських карток. Популярнішає схема з використанням сайтів з працевлаштування.

Телефонні шахраї вигадали нові схеми виманювання грошей з банківських карток«Якийсь чоловік, представляючись співробітником нашого маркетингового агентства, через сайти вакансій найняв людей для роботи на нас (поширення реклами, робота на ПК). Зібрав їхні дані паспортів та банківських карт нібито для перерахування зарплати. Людям на картки справді прийшли гроші за роботу (їхні клієнти перераховують за майбутню послугу), але цей чоловік їх обдзвонює і під різними приводами просить переказати кошти з картки на WebMoney. Відчувши недобре, люди телефонують до нас і запитують: що їм робити», — розповіла співробітниця маркетингового агентства Defense з Харкова.

На її думку, махінація масштабна, тому що телефонують люди з різних міст.

Є й інша схема. Шахраї працюють під видом банківських співробітників.

«Мені подзвонили, назвалися службою безпеки Ощадбанку і повідомили, що мої картки будуть заблоковані до моєї ідентифікації, для чого просили взяти у руки картку і щось з нею зробити, а також продиктувати дані. Я їм сказала, що не є клієнтом банку. Того, хто телефонував, це не збентежило, і нотомість мене запитали, чи не маю картки іншого банку», — говорить Ольга Р.

В Українській міжбанківській асоціації членів платіжних систем підтвердили, що перед святами шахраї дійсно активізувалися.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин