Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Україна обговорює спецквоту на ринку праці для українців в Ізраїлі

Переглядів: 477 Коментарів: 0
загрузка...
Україна обговорює спецквоту на ринку праці для українців в ІзраїліКвота для громадян України на ринку праці в Ізраїлі може бути змінена.

Про це сказав міністр закордонних справ Павло Клімкін під час візиту у складі делегації Президента України до Держави Ізраїль.

“Мова йде про введення інноваційних інструментів, можливо, за спеціальною квотою доступу на ізраїльський ринок (праці – ред). Ми, звичайно, повинні розуміти, щоб це не вплинуло на ринок праці в Україні”, – пояснив міністр.

П.Клімкін зазначив, що перед впровадженням ініціативи українська сторона повинна проаналізувати можливий вплив на український ринок праці в разі збільшення робочих квот для громадян України в Державі Ізраїль.

“Мова йде про те, щоб українські громадяни отримали більше ефективний доступ до ринку праці в Ізраїлі”, – підсумував він одну з тем, яку планується обговорити під час офіційного візиту П.Порошенко до Ізраїлю.

Нагадаємо, 22-23 грудня Президент України Петро Порошенко перебуває з офіційним візитом у Державі Ізраїль, де планує провести зустріч з Прем’єр-міністром Біньяміном Нетаньяху, іншими високопосадовцями, а також скаже промову перед кнесетом (парламентом Ізраїлю).
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин