Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Затверджено Порядок формування та надсилання реєстру платників податків для перерахування коштів до бюджету в рахунок погашення боргу з ПДВ

Переглядів: 535 Коментарів: 0
загрузка...
Затверджено Порядок формування та надсилання реєстру платників податків для перерахування коштів до бюджету в рахунок погашення боргу з ПДВМінфін затвердив Порядок формування та надсилання реєстру платників податків для перерахування коштів до бюджету в рахунок погашення податкового боргу з ПДВ в умовах дії СЕА ПДВ


Мінфін наказом від 13.11.2018 р. №1009 (дата реєстрації в Мінюсті - 08.12.2018 р.) затвердив Порядок формування та надсилання реєстру платників податків для перерахування коштів до бюджету в рахунок погашення податкового боргу з податку на додану вартість в умовах дії системи електронного адміністрування податку на додану вартість.
Підставою для формування Реєстру є наявність:
рішення суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг;
суми податкового боргу з податку на додану вартість у платника податку, щодо якого прийняте вищезазначене рішення про стягнення коштів, станом на дату формування Реєстру.
Реєстр формується на підставі надходження до органу ДФС рішень суду про стягнення коштів.
Коригування показників раніше надісланого Реєстру відбувається з урахуванням стану виконання такого Реєстру шляхом надсилання ДФС Казначейству Реєстру з виправленими відповідними показниками. Казначейство забезпечує виконання відкоригованого Реєстру без врахування раніше надісланого Реєстру.
Списання коштів з електронного рахунку платника податку, відкритого у СЕА ПДВ, відповідно до Реєстру здійснюється Казначейством у межах залишку коштів, що обліковуються на такому рахунку.
Якщо суми коштів на електронному рахунку платника податку, відкритому у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, недостатньо для перерахування коштів до бюджету в рахунок погашення податкового боргу такого платника податку, сума боргу, зазначена у Реєстрі, обліковується Казначейством до виконання її в повному обсязі.
Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин