Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

"Газпром" і "Нафтогаз України" обговорили умови поставок газу в I кв

Переглядів: 551 Коментарів: 0
загрузка...
"Газпром" і "Нафтогаз України" обговорили умови поставок газу в I квГолови “Газпрому” і “Нафтогазу України” Олексій Міллер і Андрій Коболєв в середу в Берліні обговорили “умови закупівлі“Нафтогазом” газу “Газпрому” в першому кварталі 2016 року”, повідомила російська компанія.

“Газпром” також пише, що на зустрічі обговорювалися питання, пов’язані із забезпеченням безперебійного транзиту російського газу територією України в Європу.

Російська сторона встановлює ціну для “Нафтогазу України” шляхом надання знижки за рахунок спеціального мита, орієнтуючись на спотові ціни на газ в Європі. Нещодавно заступник голови “Газпрому” Валерій Голубєв сказав, що розрахункова контрактна ціна на газ для України на перший квартал (без знижки) становить $ 230 за тисячу кубометрів. На даний момент форвардні контракти на перший квартал на європейських хабах торгуються на рівні $ 170 за тисячу кубометрів.

Раніше “Газпром” запросив у “Нафтогазу України” гарантійний лист із зобов’язаннями за обсягом відбору газу в першому кварталі.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин