Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Названо найкращі регіони по соціально-економічному розвитку

Переглядів: 487 Коментарів: 0
загрузка...
Названо найкращі регіони по соціально-економічному розвиткуУ рейтингу кращих регіонів України, за оцінками Кабінету міністрів, визнані місто Київ, Дніпропетровська, Київська, Харківська та Вінницька області.

Про це сказав віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

“Я хотів би повідомити, хто у нас на першому місці. Я не беру Київ – це столиця. З областей, які є сьогодні на перших місцях, це Дніпропетровська, Київська, Харківська, Вінницька області”, – сказав він.

Далі йдуть, уточнив він, Миколаївська, Львівська, Запорізька, Рівненська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Сумська, Волинська, Хмельницька, Закарпатська, Одеська, Херсонська, Полтавська, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська, Житомирська.

Також, за його словами, є області, які відстають. Серед них Тернопільська, Донецька, Луганська області.

Нагадаємо, що рейтингове оцінювання соціально-економічного розвитку регіонів введено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №856 “Про затвердження Порядку та Методики проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації державної регіональної політики” від 21 жовтня 2018 року.

Областям виставлятимуть оцінки щоквартально за 27 показниками в 6-ти напрямках і щорічно за 64 показниками в 12 напрямках. Це дозволить, грунтуючись на підходах європейського союзу, оцінити стан соціально-економічного розвитку областей.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин