Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Казахстан пообіцяв не вводити торгове ембарго на українські продукти

Переглядів: 510 Коментарів: 0
загрузка...
Казахстан пообіцяв не вводити торгове ембарго на українські продуктиВлада Казахстану обіцяє не вводити обмежень на імпорт українського продовольства слідом за Росією, – заявила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі – торговий представник України Наталія Микольська.

За її словами, дані домовленості були досягнуті в ході зустрічі української делегації з казахською стороною в рамках міністерської конференції СОТ, яка проходила в Найробі (Кенія) у грудні.

«Була озвучена позиція про те, що Казахстан не буде застосовувати до України обмеження такі, які застосовує Росія, і не буде виходити із зони вільної торгівлі, яка діє в рамках СНД», – розповіла вона.

Казахстан запевнив українську сторону в тому, що має намір і надалі співпрацювати з Україною за правилами міжнародної торгівлі.

Українська сторона, у свою чергу, попросила представників влади Казахстану і далі скасовувати дії обмежень щодо імпорту українського продовольства, які були введені «Россільгоспнаглядом» і застосовувалися до всіх країн-членів Митного союзу.

Микольська також зазначила, що сторони домовилися активізувати виробничу кооперацію між підприємствами двох країн, щоб виробляти в Україні товари для подальших поставок на ринок Європейського Союзу, а в Казахстані – щоб поставляти на ринки країн Азії.

22 грудня країни Євразійського економічного союзу (ЄврАзЕС) – Казахстан, Білорусь, Киргизстан та Вірменія – не підтримали Росію в питанні відмови від зони вільної торгівлі з Україною, що діє в рамках СНД.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин