Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

С 5 января действуют новые реквизиты бюджетных счетов для объединенных территориальных общин

Переглядів: 827 Коментарів: 0
загрузка...
С 5 января действуют новые реквизиты бюджетных счетов для объединенных территориальных общин У зв’язку з об’єднанням у 2018 році територіальних громад сіл, селищ, міст змінено реквізити рахунків з обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів, а саме — для зарахування надходжень дооб’єднаних територіальних громад. Про це повідомляє на своєму сайті ДФС.

Рахунки для зарахування надходжень будуть відкриті лише для центрів об’єднаних територіальних громад і вводяться в дію із 05.01.2016 р., а рахунки для зарахування надходжень по громадах, які увійшли до їх складу,— будуть закриті.

Із 05.01.2016 р.уводяться в дію рахунки для зарахуваннянадходжень до об’єднаних територіальних громад лише за кодами класифікації доходів бюджету, які були передбачені рішеннями про місцеві бюджети на 2018 рік і згідно з інформацією органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, отриманою у 2018 році. Надалі рахунки довідкриваються (перевідкриваються) відповідно до рішення про місцеві бюджети об’єднаних територіальних громад на 2016 рік та інформації органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, отриманої у 2016 році.

На сайті ДФС розміщено бюджетні рахунки за такими областями:
Волинська;
Львівська;
Одеська;
Запорізька;
Івано-Франківська.
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин