Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

У МЗС України роз'яснили, що означає для українців призупинення "шенгену" Австрією

Переглядів: 449 Коментарів: 0
загрузка...
У МЗС України роз'яснили, що означає для українців призупинення "шенгену" АвстрієюПосол України в Австрії Олександр Щерба пояснив, що для українців практично нічого не змінюється у зв’язку з призупиненням Австрією дії Шенгенської угоди.

“Шановні Українці. По так званому призупиненню Шенгену в Австрії. Для українських громадян не змінюється нічого, крім однієї речі. Як і інші європейці, перетинаючи угорсько-австрійський, словенсько-австрійський або австрійсько-німецький кордон по автобану (тобто “по вертикалі” , тобто за маршрутами біженців), ми повинні бути готові стояти в черзі і пред’явити паспорт з візою. Крім цього, все залишається, як було “, – написав він facebook.

Раніше канцлер Австрії Вернер Файманн оголосив про тимчасове припинення дії Шенгенської угоди в країні у зв’язку з напливом біженців. Канцлер заявив, що всі в’їжджають в Австрію ретельно перевірятимуться. Тих, у кого немає права на отримання притулку або хто не збирається просити притулок в Австрії, не будуть пускати в країну.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин