Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

З початку року податковою міліцією ліквідовано 568 виробництв фальсифікату

Переглядів: 2020 Коментарів: 0
загрузка...

З початку року податковою міліцією ліквідовано 568 виробництв фальсифікату

Понад 40 відсотків цих виробництв спеціалізувалося на незаконному виготовленні лікеро-горілчаних виробів.

Так, на території приватного автотранспортного підприємства столичні працівники податкової міліції припинили діяльність незаконного виробництва горілки.

Вилучено 7 тис. пляшок горілки з етикетками відомих українських виробників, 3,5 тонни горілчаного купажу, 27 тис. підроблених марок акцизного податку, фурнітуру та обладнання для масового виготовлення алкогольних напоїв потужністю 10 тис. пляшок на добу. Загальна сума вилучених товарів складає 1 млн. гривень.

Порушено кримінальну справу за ч.3 ст. 204 КК України. Організатора підпільного цеху, громадянина Грузії, заарештовано. Слідство триває.

Подібне виробництво тільки вже фальсифікованих тютюнових виробів та акцизних марок викрили податкові міліціонери Житомирщини у селі Мірча.

Під час обшуку було виявлено 45,5 тис. пачок фальсифікованих цигарок з етикетками підприємств – виробників тютюнової продукції Республіки Молдова, понад 1 млн. підроблених марок акцизного податку Республіки Молдова і Російської Федерації та 34 кліше для їх виготовлення, 2 тонни тютюну, устаткування іноземного виробництва для масового виготовлення зазначеної продукції.

Товари на загальну суму 4,5 млн. грн. вилучено.

Відносно організаторів незаконного виробництва тютюнових виробів порушено кримінальну справу за ч.ч.2 ст.ст.204 і 216 КК України. Слідство триває.

Загалом з початку цього року співробітниками податкової міліції з незаконного обігу вилучено товарів на загальну суму 846,5 млн. грн., у тому числі підакцизної групи – на суму 326 млн. гривень.

Сума вилучених контрабандних товарів складає 211 млн. гривень.

Викрито 622 злочини, пов’язані з незаконним виробництвом та обігом підакцизних товарів і марок акцизного податку.

 

 

По матеріалах:  Кабінет Міністрів України

загрузка...

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин