Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

За кордоном хмельницькі підприємці вторгували майже 5 мільярдів гривень

Переглядів: 455 Коментарів: 0
загрузка...
За кордоном хмельницькі підприємці вторгували майже 5 мільярдів гривеньЗдебільшого за кордон вивозилися електричні трансформатори великої потужності, збіжжя та продукти харчування, текстильні та санітарно-технічні вироби з фарфору.

Протягом минулого року експортери Хмельниччини відправили за кордон понад 712 тисяч тонн вантажів. Більша половина з них поповнила ринки Росії. Однак є попит на подільські товари й у Польщі, Латвії, Німеччині, Іраку, Казахстані та інших країнах. Про це повідомляють у прес-службі Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області.
Продукти харчування підприємці Хмельниччини продавали здебільшого до країн Азії та Африки, а також до Німеччини, Франції, Канади та США. Набори дерев'яних меблів йшли на ринки Великобританії, Німеччини, Казахстану, Польщі та Білорусі.
Соєві боби та кукурудза прямували до Польщі, Росії й Литви. Килимове покриття хмельницьких виробників застеляли європейці, росіяни, білоруси та казахи. Санітарно-технічні вироби з фарфору знайшли покупців у Польщі, Росії, Німеччині, Великобританії та інших країнах ЄС.
Загалом протягом 2018 року Хмельниччина експортувала товари вітчизняного виробництва до майже 70 країн світу.
загрузка...

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин