Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Сроки корректировки НДС в декларации

Переглядів: 974 Коментарів: 0
загрузка...
Сроки корректировки НДС в декларации Лист ДФС від 22.01.2016 № 2052/7/99-99-19-03-02-17

Фахівці ДФС висловили фіскальну позицію щодо термінів коригування ПДВ у декларації з ПДВ на підставі розрахунку коригування.

Так, у разі зменшення суми компенсації вартості товарів чи послуг:


постачальник має право зменшити податкові зобов’язання на підставі своєчасно зареєстрованого отримувачем розрахунку коригування в ЄРПН у декларації з ПДВ того звітного періоду, в якому його складено. У разі порушення терміну реєстрації — у декларації з ПДВ того звітного періоду, в якому було зареєстровано;покупець повинен зменшити податковий кредит в декларації з ПДВ за той період, в якому складено розрахунок коригування, та зареєструвати його в ЄРПН.


У разі збільшення суми компенсації вартості товарів чи послуг, навпаки, постачальник зобов’язаний збільшити податкові зобов’язання в декларації з ПДВ у періоді складення розрахунку коригування. У свою чергу, покупець має право збільшити податковий кредит на підставі зареєстрованого розрахунку коригування або у декларації з ПДВ того звітного періоду, в якому його зареєстровано в ЄРПН, або у наступних звітних періодах, але не пізніше ніж через 365 днів з дати його складення.

Якщо розрахунок коригування не зареєстрований в ЄРПН протягом 180 днів або взагалі не складений на таку операцію, то:


податковий кредит покупця не може бути збільшений, але постачальник не звільняється від обов’язку збільшення суми податкових зобов’язань за відповідний звітний період;податкові зобов’язання постачальника не можуть бути зменшені, але покупець зобов’язаний зменшити податковий кредит за відповідний період, в якому здійснюється зміна суми компенсації вартості товарів, послуг.
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин