Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Декларація з транспортного податку подається до 20 лютого за новою формою

Переглядів: 971 Коментарів: 0
загрузка...
Декларація з транспортного податку подається до 20 лютого за новою формоюУ 2016 році податкова декларація з транспортного податку подається за новою формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 10.04.2018 року № 415, - інформує відділ комунікації ГУ ДФС у Волинській області.
Платники податку – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року (2016 рік) і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцем реєстрації об’єкта оподаткування декларацію з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.
Нагадуємо, що з 01.01.2016 року об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, середньоринкова вартість яких становить понад 1 033 500 грн. та з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно).
Згідно з підпунктом 14.1.220 ПКУ виготовлення транспортного засобу – це календарна дата виготовлення транспортного засобу (день, місяць, рік), для транспортних засобів, календарну дату виготовлення яких визначити неможливо, - 1 січня року виготовлення, зазначеного у реєстраційних документах.
загрузка...

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин