Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Мінсоцполітики про включення періоду служби мобілізованих працівників до страхового стажу

Переглядів: 666 Коментарів: 0
загрузка...
Мінсоцполітики роз'яснило, що період військової служби за призовом під час мобілізації , коли за застраховану особу не сплачено ЕCВ , слід відносити до періоду, який не відпрацьованого з поважної причини.

Мінсоцполітики про включення періоду служби мобілізованих працівників до страхового стажуНа думку Мінсоцполітики (лист від 15.12.2018 р. №696/18/99-15), період військової служби застрахованої особи за призовом під час мобілізації, на особливий період, коли за застраховану особу не сплачено єдиний внесок (зокрема, період виплати працівнику компенсації із бюджету в межах середнього заробітку мобілізованого працівника, яка не є базою нарахування єдиного внеску, що спрямовується до ФСС з ТВП), слід відносити до періоду, не відпрацьованого з поважної причини.
Таким чином, Мінсоцполітики пропонує місяці та календарні дні такого періоду виключати з розрахункового періоду та здійснювати розрахунок середньої заробітної плати за місяці та календарні дні розрахункового періоду, у яких єдиний внесок сплачено.
У випадку коли в усіх місяцях розрахункового періоду не нараховано єдиний внесок, може бути застосовано пункт 28 Порядку, відповідно до якого середня заробітна плата визначається виходячи з тарифної ставки (посадового окладу) або її частини, встановленої на день настання страхового випадку.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин