Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Українці все більш критично ставляться до нової поліції

Переглядів: 564 Коментарів: 0
загрузка...
Українці все більш критично ставляться до нової поліціїВсе більше українців вважають, що поліція не може повністю реалізувати себе. Про це свідчать дані соціологічного дослідження TNS On-line Track, проведеного в грудні 2018 року, передає прес-служба компанії.

Згідно з даними дослідження, починаючи з жовтня 2018 р. зростає частка тих, хто вважає, що поліція – більш ефективна служба, але вона не може реалізуватися повністю (37%), а також частка тих, хто називає поліцію неефективною службою, з приходом якої ситуація не змінилася (20%).

“Сумарна кількість тих, хто оцінює діяльність поліції як ефективну, досить велика і становить 49%, тоді як чверть опитаних негативно оцінюють діяльність поліції. Також, значно знизилася кількість тих, хто нічого не знає про цю службу”, – йдеться повідомленні компанії.

Відповідно до опитування, є жителі Києва значно частіше оцінюють діяльність поліції як ефективну і вказують, що завдяки її діяльності порядку в місті стає більше (22%). Серед жителів Південного (48%) і Північного (49%) регіонів значуще більше тих, хто вважає поліцію ефективної службою, але такий, що не може реалізуватися повністю. Серед жителів Східного регіону значно більше тих, хто взагалі не знає про поліції (18%).

Соціологи відзначають, що основною перешкодою, яка заважає нової поліції працювати ефективно, на думку респондентів, є нездатність всіх громадян України працювати ефективно і без хабарів.

Опитування проводилося методом он-лайн опитування з 18.12.2018 – 24.12.2018. Географія дослідження – вся Україна (крім АРК), міське населення, чоловіки і жінки у віці 18-55 років. Вибірка 1000 респондентів, квотна за статтю, віком, регіоном та розміром населеного пункту.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин