Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Будівництво в Україні за рік подорожчало майже на третину

Переглядів: 408 Коментарів: 0
загрузка...
Будівництво в Україні за рік подорожчало майже на третинуЦіни на будівельно-монтажні роботи (БМР) в Україні в 2018 році зросли на 27,1% порівняно з 2018 роком, повідомляє Державна служба статистики України.

Згідно з повідомленням, підвищення цін на БМР за підсумками 2018 року зафіксовано у всіх сферах будівництва.

За даними Держстату, найбільше зросли ціни на будівельно-монтажні роботи у сфері будівництва трубопроводів, комунікацій та ліній електропередачі – на 34,2%, зведення нежитлових споруд – на 28,2%, а також у сфері житлового будівництва – на 24,2%. Найменше збільшилася вартість будівництва комплексних промислових будівель – на 23%.

При цьому вартість БМР в грудні 2018 року порівняно з листопадом збільшилася на 0,2% (у листопаді зростання відносно жовтня склав 0,3%).

У Держстаті зазначили, що найбільше зростання цін у грудні у порівнянні з листопадом зафіксовано у сфері житлового будівництва – на 0,5%. При цьому в сфері будівництва транспортних споруд ціни знизилися на 0,2%.

За інформацією Держстату, дані наводяться без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, Севастополя та частини зони проведення антитерористичної операції.

Нагадаємо, за даними Держстату, ціни на будівельно-монтажні роботи за підсумками перших 11 місяців 2018 року порівняно з аналогічним періодом 2018 року зросли на 27,6%. За даними Держстату, ціни на будівельно-монтажні роботи в Україні в I півріччі 2018 року порівняно з аналогічним періодом 2018 року зросли на 28,2%.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин