Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Банкомати чекає доля телефонних будок

Переглядів: 412 Коментарів: 0
загрузка...
Банкомати чекає доля телефонних будокБанкомат як передова банківська технологія кінця 20 століття поступово втрачає популярність.

Власники банківських карток все частіше використовують їх для розрахунків у торгово-роздрібній мережі, інтернет-магазинах, а також переказують кошти по всьому світу через спеціальні програми.

Аналітики Xpress Money вважають, що традиційний банкомат повторить долю телефонних автоматів, які з появою мобільних телефонів втратили свою значимість. З кожним роком у користувачів з’являється все більше варіантів управління грошима без участі банкомату.

Головний операційний директор Xpress Money сказав:

“На піку популярності у Великобританії було трохи більше 80 тис. телефонних будок. Зараз ними користується тільки 3% населення. Сьогодні в країні існує близько 70 тис. банкоматів. За нашими припущеннями, з часом їх популярність буде знижуватися так само драматично”.

Експерти прогнозують, що протягом найближчих десяти років частка споживчих покупок, оплачених готівкою, скоротиться приблизно до 30% всіх угод. Зараз оплачують готівкою трохи більше половини покупок у країні.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин