Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

За місяць ціни на соняшникову олію зросли на 10%

Переглядів: 673 Коментарів: 0
загрузка...
За місяць ціни на соняшникову олію зросли на 10%За місяць на українському ринку соняшникової олії оптові ціни зросли на 10%. Так, внутрішні ціни попиту на нерафіновану соняшникову олію станом на 03 лютого перебували в діапазоні 21200-21450 грн / т, в той час як виробники декларували відпускні ціни на рівні 21450-21700 грн / т.

“Український ринок соняшникової олії залишається заручником ситуації, пов’язаної з девальвацією гривні. Не варто забувати і про коливання ринку нафти, який зі свого боку визначає цінову політику. Варто відзначити, що в експортному секторі ціни на вітчизняну соняшникову олію в звітний період додали в середньому $ 15 / т. підвищувальний тренд на ринку сприяло зростання котирувань на світовій арені рослинних олій”, – зазначила експерт ДП” Держзовнішінформ “Мирослава Шимкова.

Україна є світовим рекордсменом по вирощуванню соняшнику, а також з виробництва та експорту соняшникової олії. За підсумками 2018/2018 МР Україна виробила 4,2 млн тонн соняшникової олії проти 4,65 млн т роком раніше. У минулому маркетинговому році експорт був 3,8 млн тонн проти 4,2 млн тонн в цьому.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин