Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

МЕРТ наполягає на прийнятті закону, що ускладнить життя інтернет-піратів

Переглядів: 1211 Коментарів: 0
загрузка...
Міністерство економічного розвитку і торгівлі наполягає на необхідності прийняття закону досудового впливу на інтернет-піратів та їхніх посібників .

МЕРТ наполягає на прийнятті закону, що ускладнить життя інтернет-піратівЗа словами заступника міністра - торгового представника України Наталії Микольської, від ухвалення закону залежатиме, чи буде Україна "знову визнана піратом №1". Зараз законопроект №3081д готується до другого читання і гравці ринку (медіа-, телеком-оператори, інтернет-асоціації, асоціації правовласників, асоціації друкарів, виробники фільмів і телепередач і громадські активісти) визначили ключові аспекти законопроекту. А саме: необхідність ідентифікації заявника і власника веб-сайту; відповідальність хостингу настає тільки у разі отримання заявки про порушення авторських прав і бездіяльності власників хостингу; провайдер як проміжна ланка, який не модифікує контент, не несе відповідальності; правовласник зобов'язаний надати документи, що підтверджують права власності.

Як пише Микольска на своїй сторінці у Facebook, зараз Україна готує звіт для публічних слухань документа "Список 301" Торгового представника США, в якому будуть вказані країни-порушники інтелектуальної власності.

Україна вже брала сумнівне перше місце в цьому списку, ставши у 2018 році "піратом №1" у світі, але тоді санкцій вдалось уникнути через трагічну політичну ситуацію в країні.

Таким чином, влада зможе відібрати у власника любий інтеренет проект. Також дуже просто буде позбавитись конкурентів.
загрузка...
Джерело:espreso.tv

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин