Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Верховна Рада СЬОГОДНІ розгляне і прийме рішення відносно законопроектів щодо безвізового режиму з ЄС, – В. Гройсман

Переглядів: 1058 Коментарів: 0
загрузка...
Верховна Рада СЬОГОДНІ розгляне і прийме рішення відносно законопроектів щодо безвізового режиму з ЄС, – В. ГройсманВерховна Рада України у четвер розгляне законопроекти, спрямовані на виконання Плану дій з лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України. Про це заявив Голова Парламенту Володимир Гройсман, відкриваючи пленарне засідання у четвер.

Голова Парламенту поінформував, що під час наради депутатських фракцій і груп Верховної Ради, яка передувала пленарному засіданню, прийнято спільне рішення щодо розгляду цих законопроектів о 16-й годині.

"Розпочинаємо роботу Парламенту з розгляду порядку денного, а питання безвізового режиму ми будемо розглядати від 16-ї години, у тому числі на прохання наших колег з Партії "Самопоміч". Вони візьмуть участь у цьому голосуванні і підтримують ці закони", – заявив він.

Голова Парламенту висловив сподівання, що Верховна Рада ухвалить ці законопроекти сьогодні та закликав народних депутатів до конструктивної роботи та підтримки цих рішень. "Ситуація є не простою, складною, але Парламент має знаходити в собі сили ефективно працювати", – підкреслив В. Гройсман.

"Запровадження безвізового режиму – це питання свободи, це питання справжньої європейської інтеграції. Це те, проти чого була минула влада, і те, чого домагається сьогодні українське суспільство у тому числі", – зазначив він.
загрузка...
Джерело:rada.gov.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин