Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Рада заборонила надавати земділянки в користування без аукціонів

Переглядів: 471 Коментарів: 0
загрузка...
Рада заборонила надавати земділянки в користування без аукціонівВерховна Рада прийняла закон “Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо проведення земельних торгів”.

За відповідне рішення проголосували 228 депутатів, при мінімально необхідних 226.

Законом, зокрема, встановлюється, що земельні торги проводяться відповідно до договору між організатором земельних торгів та їх виконавцем.

“Фінансування організації та проведення земельних торгів здійснюється організатором земельних торгів або їх виконавцем відповідно до договору, укладеного між ними, в тому числі за рахунок реєстраційних внесків учасників земельних торгів”, – йдеться в пояснювальній записці.

Відповідно до закону, витрати, здійснені організатором чи виконавцем земельних торгів на їх проведення, відшкодовуються йому переможцем земельних торгів.

Документ містить також норму, відповідно до якої фізичні та юридичні особи, які до дня набрання чинності закону отримали дозвіл на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок щодо встановлення меж земельної ділянки для передачі у власність або користування земельних ділянок, мають право на отримання ділянок без проведення торгів.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин