Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Рада підтримала законопроект про корпоративне управління держпідприємствами

Переглядів: 458 Коментарів: 0
загрузка...
Рада підтримала законопроект про корпоративне управління держпідприємствамиВерховна Рада прийняла законопроект №3062 про корпоративне управління в держкомпаніях. За нього проголосував 251 народний депутат.

Закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління об’єктами державної власності”, зокрема, передбачає перехід до ефективного управління об’єктами державної власності та виключення корупційної складової. Згідно з документом, посадові особи державних органів (керівники міністерств) повинні бути відсторонені від управління державними компаніями, але на держпідприємствах має бути введено корпоративне управління відповідно до стандартів ОЕСР.

Управління державними підприємствами, а також господарськими товариствами, де частка держави складає 50% і більше, буде здійснюватися наглядовою радою, до складу якої можуть входити незалежні члени. Крім того, ці підприємства повинні проходити обов’язковий аудит і оприлюднити інформацію про свою діяльність (фінансову звітність разом з аудиторським висновком).
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин