Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Уряд прийняв постанови для перевірки отримувачів соцвиплат

Переглядів: 463 Коментарів: 0
загрузка...
Уряд прийняв постанови для перевірки отримувачів соцвиплатКабмін на своєму засіданні прийняв пакет постанов для верифікації соцвиплат, повідомив finbalance.com.ua.

Як зауважив прем’єр Арсеній Яценюк, Мінфін та Мінсоцполітики знайшли компроміс у відповідному питанні.

Як зауважують у Мінфіні, 11 лютого уряд вже ухвалив три постанови, що забезпечують підключення Міністерства фінансів до інтегрованої міжвідомчої інформаційно-телекомунікаційної системи щодо контролю осіб, транспортних засобів та вантажів, які перетинають державний кордон.

"Постанови, ухвалені Кабміном 18 лютого, завершують створення нормативної бази, необхідної для проведення верифікації, та регламентують деякі аспекти верифікації виплат внутрішньо переміщеним особам. Даний крок надасть можливість створити аналітично-інформаційну систему електронної верифікації та моніторингу, що допоможе виявити шахраїв та "мертві душі" серед отримувачів соціальних виплат, і тим самим допоможе покращити адресність соціальної допомоги на користь найбільш нужденних верств населення. Наразі система працює в пілотному режимі. Найближчим часом Міністерство фінансів презентує її громадськості", - йдеться в офіційній заяві відомства.
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин