Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Що буде з курсом долара на тижні: Банкіри розійшлися в прогнозах

Переглядів: 722 Коментарів: 0
загрузка...
Що буде з курсом долара на тижні: Банкіри розійшлися в прогнозахМинулий тиждень закрився подорожчанням долара на міжбанку до 27,0 грн/$. Це викликано загальним скороченням валютної пропозиції і нерівним попитом.

Про очікування щодо притоку валюти в країну говорять різне. Одні банкіри вірять в те, що експортери стануть активніше заводити доларову виручку в країну і продавати ВКВ на міжбанку, щоб розплатитися з держбюджетом в кінці місяця. А інші вважають, що все буде залежати від активності на міжбанку і масштабності курсових коливань.

Директор департаменту казначейства Євробанку Василь Невмержицький допускає на цьому тижні курсові коливання в широкому діапазоні – 26,80-27,30 грн/$.

Начальник управління дилінгових операцій Райффайзен Банку Аваль Юрій Гриненко чекає в понеділок старт міжбанку в рамках 26,90-27,10 грн/$, а подальший рух пов’язує з адміністративним регулюванням процесу центробанком.

«Зауважте, відбувається зближення безготівкового і готівкового курсів долара (в п’ятницю його продавали на чорному ринку за 27,10-27,15 грн/$). Це повинно позитивно позначитися на білих надходженнях виручки експортерів на рахунку. Більше виручки буде заходити в безготівковому вигляді – це добре », – зазначив Василь Невмержицький.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин