Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Знову піднято тарифи не електрику

Переглядів: 829 Коментарів: 0
загрузка...

Нові, вищі тарифи за електрикуЗнову піднято тарифи не електрикуНацкомісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) з 1 березня підвищує мінімальний тариф на електроенергію для населення на 20%.

Нова мінімальні ціна на електроенергію складе 57 копійок за кВт-годину (зараз – 45,6 коп.). Якщо ж норма споживання перевищить 100 кВт-годин, то ціна складе 99 копійок (сьогодні 78,9 коп.), а якщо 600 кВт-годин – 1,56 грн (зараз 1,47 грн).

За словами прем'єра Яценюка, фактичне підвищення тарифів на електрику відбудеться в квітні. Тобто ціна на світло підніметься ще в березні, але платіжки з новими розрахунками країна отримає 1 квітня.

Це підвищення передбачене графіком, затвердженим ще рік тому – в лютому 2018 рокуНаступний етап підвищення тарифів на електроенергію для населення розпочнеться 1 вересня 2016.

Підвищення тарифів, як відомо, планується завершити до весни 2017 року. До цього моменту залишиться лише дві групи споживачів – з обсягами до 100 кВт/год на місяць і вище 100 кВт/год на місяць. Для першої групи тариф складе 0,9 грн за кВт/год, для другої – 1,68 грн за кВт/год.
загрузка...

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин