Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Україна використає досвід Німеччини для боротьби з кризою

Переглядів: 2027 Коментарів: 0
загрузка...

Україна використає досвід Німеччини для боротьби з кризою

Україна та Німеччина мають значні можливості для розвитку економічного, наукового та культурного співробітництва. Про це Віце-прем’єр-міністр України - Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявив сьогодні під час засідання в Києві спільної українсько-німецької групи високого рівня з економічного співробітництва.

«Німеччина – наш найбільший торгівельний партнер в Європейському Союзі. Ми бачимо великі перспективи для розвитку співробітництва», - наголосив урядовець.

Віце-прем’єр-міністр України підкреслив, що головними пріоритетами українського Уряду є покращення інвестиційного клімату, а також збалансування державних фінансів, розширення ринків збуту української продукції, стабілізація банківської системи, реформування енергетичного сектору, зокрема – підвищення енергоефективності українських підприємств та житлово-комунальної галузі. Сергій Тігіпко також додав, що Україна зацікавлена у використанні німецького досвіду боротьби з кризою.

Зі свого боку Штефан Капферер, штаб-секретар федерального Міністерства економіки і технологій ФРН, голова німецької частини групи високого рівня, зазначив, що німецькі інвестори позитивно оцінюють зусилля Уряду з реформування економіки. «Проте для нас дуже важливо, щоб ті рішення, які ухвалюються, були реалізовані на практиці», - сказав Штефан Капферер.

 

 

По матеріалах:  Кабінет Міністрів України

загрузка...

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин