Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Презентовано проекту Мінфіну щодо верифікації соціальних виплат та пенсій

Переглядів: 566 Коментарів: 0
загрузка...
Презентовано проекту Мінфіну щодо верифікації соціальних виплат та пенсій1 березня 2016 року Міністерство фінансів України презентувало проект верифікації соціальних виплат та пенсій

В грудні 2018 року за ініціативи Мінфіну Верховна Рада ухвалила зміни до законодавства, що створюють підґрунтя для проведення верифікації всіх отримувачів соціальних виплат та допомоги від держави.
Розповідаючи про механізм проведення верифікації, заступник Міністра фінансів Роман Качур зазначив, що в рамках верифікації Міністерство фінансів здійснюватиме виключно аналіз даних, отриманий з офіційних джерел, і процес не спричинятиме жодного дискомфорту для громадян. «Співпрацюючи в рамках процесу верифікації з банками, Міністерство фінансів буде запитувати лише мінімальний набір даних про отримувачів соціальних виплат, що буде використовуватись у роботі як службова конфіденційна інформація», - зазначив з цього приводу заступник Міністра фінансів Роман Качур.
За найскромнішими оцінками Міністерства фінансів, ефект верифікації всіх соціальних програм лише у 2016 році зекономить 5 млрд грн бюджетних коштів. Вже до 10 березня Міністерство фінансів зможе надати перші рекомендації щодо відповідності отримувачів коштів профільним міністерствам, а завершення процесу верифікації очікується вже в середині 2016 року.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин