Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

В Україні запустили нову платіжну систему PAYPONG

Переглядів: 477 Коментарів: 0
загрузка...
В Україні запустили нову платіжну систему PAYPONGПлатіжна система "PAYPONG" створена для здійснення переказів готівки або безготівкових переказів у національній валюті від фізичних осіб на користь фізичних осіб або юридичних осіб у межах України


Національний банк України узгодив правила внутрішньодержавної платіжної системи "PAYPONG" та видав платіжній організації цієї системи ТОВ "Европейська платіжна система" (м. Київ) свідоцтво від 09 березня 2016 року № 28.
Відомості про "PAYPONG" унесено до Реєстру платіжних систем, систем розрахунків, учасників цих систем та операторів послуг платіжної інфраструктури (далі – Реєстр платіжних систем).
Платіжна система "PAYPONG" наразі є 11-ою внутрішньодержавною платіжною системою на ринку України, що створена небанківською установою.
Згідно з її правилами учасниками цієї платіжної системи можуть бути банки України та небанківські фінансові установи, що мають ліцензію на переказ коштів без відкриття рахунків та які на підставі договору з платіжною організацією надають послуги користувачам платіжної системи "PAYPONG" щодо переказу коштів за допомогою цієї системи. Розрахунковим банком платіжної системи є ПАТ "БАНК НАРОДНИЙ КАПІТАЛ" (АТ "НК БАНК").
Платіжна система "PAYPONG" створена для здійснення переказів готівки або безготівкових переказів у національній валюті від фізичних осіб на користь фізичних осіб або юридичних осіб у межах України.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин