Популярні новини



загрузка...
Сьогодні Дата   

Підприємець-єдинник одночасно є найманим працівником: чи подавати декларацію про доходи?

Переглядів: 520 Коментарів: 0
загрузка...
Підприємець-єдинник одночасно є найманим працівником: чи подавати декларацію про доходи?У фізособи-платника єдиного податку не виникає обов’язку для подання декларації про доходи, якщо він отримував доходи від одного податкового агента незалежно від виду та розміру нарахованого (виплаченого) доходу - роз'яснила ДФС у Закарпатській області


ФОП у 2018 році була платником єдиного податку 3 групи за ставкою 4%, щокварталу подавала декларацію з єдиного податку та сплачувала єдиний податок. При цьому ця особа одночасно є найманим працівником на підприємстві, де їй нараховується заробітна плата. Підприємство за формою № 1-ДФ звітувало про виплачені та нараховані доходи і утриманий податок на доходи фізичних осіб. Чи повинна така фізична особа-підприємець подавати декларацію про майновий стан і доходи за 2018 рік?
ДФС у Закарпатській області відповіла, що обов’язок платника податку щодо подання декларації вважається виконаним і декларація не подається, якщо такий платник податку отримував доходи:
- від податкових агентів, які не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу;
- виключно від одного податкового агента незалежно від виду та розміру нарахованого (виплаченого, наданого) доходу;
- від операцій продажу (обміну) майна, дарування, при нотаріальному посвідченні договорів, за якими було сплачено податок відповідно до зазначеного розділу;
- у вигляді об’єктів спадщини, які згідно із зазначеним розділом оподатковуються за нульовою ставкою податку та/або з яких сплачено податок;
- зазначені у п. 167.2 ПКУ, крім випадків, коли декларування таких доходів прямо передбачено відповідними нормами вищезазначеного розділу.
Водночас у п. 292.9 ПКУ зазначено: доходи фізособи-платника єдиного податку, отримані в результаті провадження господарської діяльності та оподатковувані, не включаються до складу загального річного оподатковуваного доходу фізичної особи.
Таким чином, у фізичної особи-платника єдиного податку не виникає обов’язку для подання податкової декларації про майновий стан і доходи, якщо від отримував доходи від одного податкового агента незалежно від виду та розміру нарахованого (виплаченого) доходу.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: Новини



X
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин