Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Спадщина, отримана кримчанином, оподатковується ПДФО та військовим збором

Переглядів: 406 Коментарів: 0
загрузка...
Спадщина, отримана кримчанином, оподатковується ПДФО та військовим зборомАдже на сьогодні, як пояснюють податківці, фізичні особи, які мають податкову адресу на території ВЕЗ «Крим», з метою оподаткування прирівнюються до нерезидентів


ДФСУ у листі від 09.03.2016 р. 2463/Б/99-95-42-02-14 нагадує, що згідно з Законом №1636 фізична особа, яка має податкову адресу (місце проживання), на території ВЕЗ "Крим", прирівнюються з метою оподаткування до нерезидента.
Доходи з джерелом їх походження в Україні, що нараховуються (виплачуються, надаються) на користь нерезидентів, оподатковуються за правилами та ставками, визначеними для резидентів (з урахуванням особливостей, визначених деякими нормами цього розділу для нерезидентів).
Відповідно до пп. 174.2.3 ПКУ для будь-якого об'єкта спадщини, що успадковується спадкоємцем - нерезидентом від спадкодавця - резидента, застосовується ставка 18 %..
Особами, відповідальними за сплату (перерахування) податку до бюджету, є спадкоємці.
Крім того, фізичні особи - нерезиденти є також платниками військового збору.
Отже, дохід у вигляді вартості успадкованого майна, отриманий фізичною особою, яка зареєстрована та проживає на території ВЕЗ "Крим", від фізичної особи - резидента, незалежно від ступеня їх споріднення, оподатковується ПДФО 18 % та військовим збором 1,5%.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин