Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Кабмін зняв обмеження для закупівлі оргтехніки та програмного забезпечення для антикорупційних відомств

Переглядів: 556 Коментарів: 0
загрузка...
Кабмін зняв обмеження для закупівлі оргтехніки та програмного забезпечення для антикорупційних відомствУряд України зняв обмеження для закупівлі оргтехніки та програмного забезпечення для Національного антикорупційного бюро, Національного агентства з питань протидії корупції (НАПКА) і спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Рішення про внесення відповідних змін до постанови, що стосується економії державних коштів і недопущення розтрат бюджету, Кабінет міністрів прийняв на засіданні в п’ятницю.

“Вношу по невідкладній процедурі зміни до постанови (№65), якими визначається, що ми знімаємо обмеження для Національного антикорупційного бюро, Національного антикорупційного агентства і спеціалізованої антикорупційної прокуратури щодо придбання оргтехніки та програмного забезпечення. Для того щоб вони могли купити собі (це) без обмежень і почали працювати”, – сказав глава уряду Арсеній Яценюк.

Як повідомлялося, постанову “Про економію бюджетних коштів та недопущення видатків бюджету” було прийнято в березні 2018 року.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин