Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Made in China: Який відсоток українського ринку одягу і взуття зроблено в Китаї, - експерт

Переглядів: 543 Коментарів: 0
загрузка...
Made in China: Який відсоток українського ринку одягу і взуття зроблено в Китаї, - експертПереважну більшість товарів на українському ринку одягу і взуття вироблено в Китаї.

“Найбільша частка китайського виробництва в сегменті взуття — близько 80-90% від проданих пар. В одязі — близько 70-80%”, — зазначає Юлія Шилова, директор з маркетингу інтернет-магазину одягу та взуття LeBoutique.

За словами експерта, багато українських споживачів досі вважають, що китайське виробництво тотожне поганій якості.

“Made in China – не завжди ознака низької ціни і якості. Не все китайське виглядає і пахне, як “жах-жах”. Багато світових брендів перенесли виробництво в азіатські країни, щоб знизити собівартість продукції. При цьому вони жорстко контролюють весь виробничий процес, якість сировини і кінцевий продукт. Наприклад, всі популярні спортивні бренди відшивають свою продукцію в Китаї”, — підкреслює Юлія Шилова.

З іншого боку, в низькому ціновому сегменті з китайцями дуже складно конкурувати. Адже в Україні дуже багато споживачів змушені економити на купівлі одягу та взуття і не можуть дозволити собі витрачати більше.

“Зовсім дешевий Китай — кращий за ціною, але гірший за якістю пошиття і матеріалів порівняно з пропозицією національного виробника. Водночас якісний Китай часто може бути порівнянний за ціною і якістю з українським виробництвом”, — констатує маркетолог.

Прогнозуючи, як буде змінюватися пропозиція на китайські товари в найближчий рік, Юлія Шилова зазначає, що за останні два роки частка китайського виробництва в одязі знизилася через валютний курс.

“Багатьом оптовикам простіше мати справу з українськими фабриками. А ось тим, хто імпортує тканину, фурнітуру і взуття, особливо діватися нікуди — недорогих альтернатив дуже мало”, — резюмує директор з маркетингу інтернет-магазину одягу та взуття LeBoutique Юлія Шилова.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин