Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

За яких умов працює студент має право на податкову соціальну пільгу в розмірі 150 %

Переглядів: 739 Коментарів: 0
загрузка...
Студент , який не отримує бюджетну стипендію і отримує зарплату в розмірі менше 1930 грн , має право на застосування податкової соціальної пільги у розмірі 150 %

За яких умов працює студент має право на податкову соціальну пільгу в розмірі 150 %ДФС у Вінницькій області роз'яснила, що працюючий студент має право на податкову соцпільгу у розмірі 150% від загальної суми пільги ( у 2016 році - 1033, 50 грн) за умови, що розмір його зарплати не перевищує 1930 гривень. Втім, якщо студент отримує стипендію з бюджету, то податкова соціальна пільга до заробітної плати такого платника податку не застосовується.
Отже, студент, який не отримує бюджетну стипендію або отримує спонсорську стипендію та одночасно з навчанням працює та одержує заробітну плату, має право на застосування податкової соціальної пільги у розмірі 150 відсотків від загальної пільги при умові, що розмір його заробітної плати на місяць не перевищує 1930 гривень.
Щоб скористатися правом на підвищену пільгу, працівнику-студенту слід надати працедавцю заяву, до якої додати довідку з навчального закладу про те, що він там навчається та не одержує стипендію з бюджету. Надання «студентської» пільги зупиняється з місяця, що настає за місяцем, в якому працівник отримає диплом про здобуття освіти.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин